botoks

Botoks i jego skutki

Operacje plastyczne opanowały praktycznie cały świat. Każdy chciałby coś w sobie zmienić, poprawić, zmniejszyć lub zwiększyć. Jednak takie operacje dość dużo kosztują i nie każdy może sobie na to pozwolić.

Plusy i minusy botoksu

botoksMoim zdaniem ten próg cenowy jest bardzo potrzebny. Gdyby takie zabiegi były tanie, pewnie więcej osób padłoby ich ofiarą. Trzeba sobie wprost powiedzieć, że nie każdy chirurg jest mistrzem w swoim fachu. Tak jak nie zawsze trafimy na dobrego fryzjera czy kosmetyczkę. Są na rynku również tacy, których prace przyprawiają o zawrót głowy. Jest wiele takich osób w świecie show biznesu, które z pewnością żałują swoich zabiegów. Operacje plastyczne bowiem uzależniają. Gdy wiemy, że możemy wyglądać lepiej, usilnie do tego dążymy. Miło zaskoczy nas operacja nosa, to wtedy chcemy również poprawić usta. Tak będzie zawsze. Tak naprawdę każda rzeczy może uzależnić, choć nie każda aż tak wpływa na nasz wygląd zewnętrzny. Niekiedy bardziej możemy sobie w efekcie końcowym zaszkodzić, niż pomóc. Dlatego bywają bardzo opłakane skutki operacji plastycznych. Trzeba do nich podchodzić z głową, a przede wszystkim z umiarem. Nie jest trudno iść i poprawić się skalpelem, a dużo trudniej zadbać o to we właściwy sposób. Dobrą alternatywą jest medycyna estetyczna. Tam nie idziemy od razu pod nóż, tylko mamy szereg bardzo przydatnych zabiegów. Za pomocą USG możemy ocenić stan swojej skóry. Takie USG można przeprowadzić na twarzy, pośladkach itp. Stanowczo odradzałbym w takich salonach botoks. Można z niego skorzystać raz, ale nie częściej. Substancja będzie się gromadzić, a my stracimy naturalny i świeży wygląd. Gabinety medycyny estetycznej są rozsiane po całej Polsce.

Nawet w takim malutkim mieście jak Chełmno, możemy je spotkać. Musimy jednak dobrze dobierać zabiegi, by sobie nie zaszkodzić.

Botoks bydgoszcz – www.medevaq.pl