blacharstwo lakiernictwo

Blacharstwo – lakiernictwo poszukuje pracownika

Nazywam się Sławomir i prowadzę własny warsztat samochodowy w centrum Warszawy. Moja firma na początku prowadziła tylko naprawy ale z czasem się rozwinąłem. Na chwilę obecną blacharstwo lakiernictwo jest moim najwyższym osiągnięciem, ponieważ obsługuję setki zadowolonych klientów, którzy polecają mnie wśród swoich znajomych.

Blacharstwo lakiernictwo – kto się nada?

blacharstwo lakiernictwoPracy zacząłem mieć nadmiar i nie wyrabiałem się z terminami, dlatego zdecydowałem, że muszę zatrudnić nowego pracownika, który będzie obsługiwał warsztat i dokonywał napraw. Musi przede wszystkim naprawiać tłumiki, skrzynie biegów, sprzęgła czy wymieniać haki holownicze w każdym typie pojazdu. Nie mam wśród znajomych osoby, która by się do tego nadawała, dlatego postanowiłem podjąć współpracę z portalem internetowym, który pomaga znaleźć pracowników. Zaznaczyłem, że taka osoba musi potrafić spawać czy wynajmować tłumiki, znać się na napędach oraz wymieniać oraz instalować haki holownicze. Mam nadzieję, że będzie dużo osób zainteresowanych pracą w mim warsztacie. Jeżeli chodzi o blacharstwo lakiernictwo, to jestem w stanie samodzielnie się tym zająć, ponieważ działam prężnie i sprawnie. Wszelkie naprawy zlecę swojemu nowemu pracownikowi. Już po dwóch tygodniach otrzymałem listę zainteresowanych pracą u mnie osób. Wiem, że jeżeli zatrudnię odpowiednią osobę to moje przedsiębiorstwo nabierze rozpędu i będę zarabiał o wiele więcej pieniędzy. Na rozmowy o pracę przyszło kilkoro osób, ale udało mi się wybrać Sebastiana, który wykazał się największymi zdolnościami.

Jak go zatrudnię to będę mógł wykonywać blacharstwo lakiernictwo na najwyższym poziomie. Sebastiana zatrudniłem od razu, ponieważ wiedziałem, że jest to trafny wybór. Nie myliłem się, ponieważ już pierwszego dnia się wykazał w pracy i dał radę.

Więcej w temacie można zanleźć na: autozielonka.pl