woda do biura

Biuro bez wody? Niemożliwe!

Wiecie jak wygląda codzienność pracownika biurowego? Właściwie całkiem zwyczajnie. Ale wiecie pewnie też to, że nie samą pracą człowiek żyje. Że po prostu przerwa w pracy się człowiekowi należy dokładnie tak jak psu buda, jak to mówi moja mama. Moja mama to bardzo mądra osoba, więc zazwyczaj zapamiętuję jej błyskotliwe uwagi i spostrzeżenia na wiele rzeczy.

Woda do biura to podstawa!

woda do biuraAle jednak nie o mojej mamie chciałam tu mówić. Chciałam mówić o wodzie. Tak, wydaje się, że woda to coś takiego zwyczajnego, coś, czemu nie potrzeba poświęcać uwagi. Zwłaszcza dopóki tej wody nam nie brakuje. Bo naprawdę problematycznie zaczyna się robić dopiero wtedy, gdy wody zaczyna zwyczajnie brakować. My na szczęście żyjemy w tej części świata, w której wody pitnej nie brakuje. I dlatego powinniśmy umieć to doceniać i pić wodę, bo woda to najzdrowsza rzecz, którą możemy sobie ofiarować. Na szczęście u nas w biurze stoją dystrybutory do wody, z których możemy korzystać praktycznie do woli. I możecie mi wierzyć albo nie, ale dystrybutory wody są prawdziwym błogosławieństwem dla naszego biura. Spotykają się tam ludzie z różnych działów na przerwie, można sobie podyskutować, powymieniać ploteczkami – po prostu toczy się życie. I to bardzo przyjemna rzecz. W końcu każdy potrzebuje chociaż chwili wytchnienia. Moim zdaniem polecana woda do biura dostarczana być powinna. Nawet jeżeli dostarczyć by jej miały dystrybutory do wody. Na szczęście Warszawa to szczególne miasto. Takie, w którym dystrybutory wody można znaleźć bez większych problemów. Wystarczy tylko wejść do Internetu i choć trochę się rozejrzeć. To naprawdę wystarczy – kto mi nie wierzy sam powinien spróbować.

To jedna z najłatwiejszych rzeczy jaką można zrobić dla podniesienia morale załogi i zapewnienia dobrej atmosfery w pracy. A skoro tak – nie powinno się z tego rezygnować.