balony do modelowania

Balony do modelowania jako fantastyczna atrakcja

Mój chrześniak jest małym rozrabiaka, który bardzo często nudzi się standardowymi zabawkami. Moja siostra i jednocześnie matka małego Krzysia wielokrotnie skarżyła mi się na ten temat. Próbowałam jej jakoś w tym pomóc.

Balony do modelowania przykuły moją uwagę

balony do modelowaniaNie wiedziałam jak, ale obejrzałam pewien program w telewizji, w którym zaproponowano nowoczesne atrakcje dla dzieci. Najbardziej moją uwagę przykuły balony do modelowania. Widziałam jak pewien człowiek próbował z tych paru kawałków gum stworzyć fantazyjne kształty! Postanowiłam, że mojemu chrześniakowi sprezentuje te balony. Kiedy nadszedł dzień jego urodzin spakowałam w torebkę do prezentów gumowe zabawki. Dokupiłam jeszcze tego pompkę do dmuchania i wybrałam się w uroczystym nastroju do mojej siostry. Na miejscu było już wielu gości, którzy przynieśli Krzysiowi prezenty. Mój chrześniak zaczął otwierać paczka po paczce. Po kolei wyjmował samochody, klocki, książki. Cieszył się, ale rzucił je w kąt. Na sam koniec została moja mała, skromna paczuszka. Kiedy chłopiec ją otworzył, to na początku nie wiedział, co to jest. Podeszłam i wytłumaczyłam mu, że są to balony do modelowania. Pokazałam mu, jak się je obsługuje, jak je dmuchać aby nie pękły i jak związywać. Zaczęliśmy razem wykonywać rożnego rodzaju kształty.

Była to bardzo ciekawa i rozwijająca zabawa. Mały Krzyś był bardzo zadowolony! Bawił się balonami przez cały dzień. Moja siostra była mi wdzięczna za taki prezent, który zainteresował na dłużej jej syna. Jak widać, pomysł z balonami był strzałem w dziesiątkę!

Więcej: balony do modelowania

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.