Atrakcyjne reklamy wielkoformatowe

 

Wymagania klientów oraz dobrze rozwinięty rynek towarów i usług skłaniają firmy do korzystania z nowych rozwiązań. O ile oczywiście mile widziane są nowe technologie, to trzeba mieć również na uwadze skutecznie techniki reklamowe – dostosowane do grupy docelowej.

Nowoczesne projekty reklamowe w Warszawie

litery przestrzenne warszawaDesignerska reklama zwiększa szanse na przyciągnięcie uwagi wielu potencjalnych klientów. W ostatnich latach ogromną popularność zyskały nośniki typu outdoor, dzięki którym przekaz reklamowy wyeksponowany jest w niebanalny sposób. Interesującym przykładem są projekty 3D, które wykonywane są dla różnych branż. Atrakcyjne litery przestrzenne Warszawa oferuje w różnych wymiarach i kształtach, w zależności od oczekiwań klienta. Co ważne, każdy z takich projektów realizowany jest z bardzo trwałych materiałów – odpornych na działanie zmiennych warunków pogodowych oraz ewentualnych uszkodzeń mechanicznych. Zazwyczaj konstrukcja oparta jest na aluminium oraz detalach ze stali nierdzewnej, wykorzystywany jest również dibond i styrodur, a także PCV. Duże znaczenie w napisach przestrzennych ma zastosowanie modułów LED, dzięki którym cała konstrukcja jest doskonale widoczna z dużej odległości. Oryginalne litery 3D realizowane są dla wielu branż. Taki typ reklamy wykonywany jest niejednokrotnie dla gastronomii, obiektów turystycznych i noclegowych, marek odzieżowych oraz kosmetycznych. Z liter przestrzennych tworzone są różnego rodzaju napisy, bardzo często logo oraz nazwa firmy.

Nieszablonowe projekty marketingowe to duża szansa, aby zaistnieć w danej branży. Dzięki oryginalnym materiałom reklamowym marka staje się rozpoznawalna, co niejednokrotnie bardzo szybko przekłada się również na sprzedaż. Realizację takich projektów reklamowych najlepiej powierzyć doświadczonej agencji reklamowej.