Aranżuję siostrze nowoczesny ogród

 

Moja siostra całe życie mieszkała w bloku i jej to w zasadzie odpowiadało. Kiedy Robert kupił dom na wsi to bardzo szybko się do niego przekonała, ale nie ma czasu zajmować się ogrodem i podwórzem, dlatego postanowiłam zrobić to za nią.

Aranżacja nowoczesnego ogrodu spodobała się siostrze

aranżacje nowoczesnych ogrodów w KrakowieZ Robertem dogadałam się w kwestii finansów i za plecami mojej niczego nieświadomej siostry szykowaliśmy dla niej niespodziankę. Marzyła ona zawsze o pięknym miejscu do wypoczynku, ale nie ma czasu, by się tym zająć. Ja wykonuję najlepsze aranżacje nowoczesnych ogrodów w Krakowie i wykonam dla siostry tak piękny projekt, że będzie na pewno oczarowana. Robert zajmie się realizacją. Na ten czas zabiorę siostrę na wakacje, żeby Robert mógł się wszystkim zająć pod jej nieobecność. Będzie miała na prawdę cudowną niespodziankę jak wróci. Za projektowanie zabrałam się zaraz po tym jak wywiązałam się ze wszystkich dotychczasowych obowiązków. Miałam kilka projektów do wykonania i nie chciałam zawalić żadnego terminu. Kiedy już w końcu przysiadłam to wyszło mi po prostu cudo. Siostra będzie miała piękny ogród i teraz na pewno bardzo chętnie będzie w nim przebywała. Kiedy już wykonałam odpowiednie działania to skontaktowałam się z Robertem. Był pod wrażeniem mojej pracy i przyznał, że jestem chyba najlepsza w branży, ponieważ jeszcze nigdy nie widział czegoś tak pięknego. Byłam dumna i bardzo szczęśliwa. Z Justyną wyjechałyśmy na wakacje w sobotę z samego rana i Robert zaczął wtedy działać z ogrodem dla Justyny.

Po powrocie odwiozłam ją na wieś i zaczekałam aż zobaczy ten ogród, który dla niej zaprojektowałam i jest on bardzo nowoczesny. Jej reakcja była dla mnie największą nagrodą. Widziałam, że moja siostra jest szczęśliwa. Zrobiłam dobrą rzecz.