analiza produktywności

Analiza produktywności i raport środowiskowy na konkurs

Cześć, pamiętacie jak pisałem wam o konkursie z przedsiębiorczości. Każdy z nas miał wymyślić jakiś projekt ekologiczny. Ja wymyśliłem farmę wiatraków, czyli elektrownie wiatrową.

Analiza produktywności jest problematyczna

analiza produktywnościNie wiem, jakie były inne prace, ale jakoś tak wyszło, że wygrałem szkolny etap i teraz muszę przygotować raport środowiskowy mojego przedsięwzięcia, na etap powiatowy. Problem jednak polega na tym, że ja nie mam pojęcia, jak taki raport przygotować. Znalazłem tylko w Internecie kilka kwestii, które w takim raporcie powinny się znaleźć. I tam jest między innymi analiza hałasu. Wiem oczywiście, po co ona jest i jak się ją wykonuje. Pytanie tylko, skąd ja wezmę sprzęt do tego typu pomiaru. Nasza miejscowość jest bardzo mała i nie wydaje mi się, żeby ktoś ze znajomych moich rodziców mógł mi w tym temacie pomóc. Podobny problem sprawia mi z resztą analiza migotania cienia. Wydaje mi się, że najlepszym dla mnie rozwiązaniem byłoby skonsultowanie się z jakąś firmą, która wykonuje tego typu pomiary. Może, jeśli napisze im, że robię projekt na konkurs, to w jakiś sposób pomogą mi to wszystko pomierzyć i generalnie wskażą kierunek opracowania tych danych. Jedynym punktem raportu, z którym zdaje się nie powinienem mieć większego problemu, jest analiza produktywności. Już w zalążku projektu na etap szkolny brałem pod uwagę teren i możliwości produktywności mojej farmy wiatraków. Może to właśnie, dlatego udało mi się wygrać ten etap. Pani od przedsiębiorczości powiedziała, że to naprawdę profesjonalnie wykonana analiza produktywności.

No tylko te pozostałe elementy spędzają mi sen z powiek, jeśli więc znacie jakiś sposób na wykonanie potrzebnych mi pomiarów lub znacie jakieś firmy zajmujące się nimi, proszę dajcie mi znać. Pozdrawiam was serdecznie, Marek!

Więcej na http://www.windproject.pl