plac zabaw

Aktywne spotkania i sprawdzony plac zabaw

Bardzo uwielbiam spotykać się z moimi przyjaciółmi. Znamy się kawał czasu. Już w liceum się przyjaźniliśmy. W mojej paczce są dwie przyjaciółki i jeden przyjaciel. Zawsze staramy się swój wolny czas poświęcać sobie.

Sprawdzony plac zabaw i hałaśliwe dzieciaki

plac zabawAle bez przesady, tak dwie godziny w tygodniu się spotykamy twarzą w twarz. A w pozostały czas to rozmawiamy przez telefon i takie tam. Nasz przyjaciel z paczki postanowił zapisać się na siłownię. Zawsze chciał wyrzeźbić sobie kaloryfer na swoim brzuchu. On wcale nie ma problemów z wagą, ale na pewno dzięki siłowni poprawi swój wygląd. Zaprosił nas na te ćwiczenia, ponieważ będzie też to dobra okazja do porozmawiania o naszych sprawach. My jako kobiety nie chciałyśmy siedzieć w dusznej sali, gdzie będzie unosił się zapach potu. On nas po chwili uspokoił i powiedział, że istnieją w mieście siłownie plenerowe. On zamierzał na takiej ćwiczyć. Uznałyśmy, że do takiego miejsca to możemy pójść. Ale jak nam pokazał gdzie ta siłownia leży, to nie byłyśmy zachwycone. Gdyż tam nic prawie nie było, nie licząc, że stał tam sprawdzony plac zabaw-producent. Od razu te miejsce odpadło. Był tam ogromny gwar krzyków dziecięcych, że nie można było usłyszeć swoich myśli. Uważam, że takie place zabaw powinny stać w miejscach, gdzie nikomu nie będą przeszkadzać. Na szczęście są w mieście jeszcze trzy siłownie zewnętrzne. W końcu wybraliśmy odpowiednie miejsce. Przed jego ćwiczeniami wszyscy siadamy sobie i rozmawiamy o naszych sprawach. Jak on idzie poćwiczyć, to my możemy pogadać o takich babskich sprawach. Potem wszyscy idziemy coś zjeść i tak mija na popołudnie.

Producent takiej siłowni musi zapewne bardzo dużo zarabiać. Powodem jest to, że wiele osób na taką siłownie przychodzi. Ja i moje przyjaciółki raczej nie przyłączymy się do przyjaciela.