spektrometr gamma

Akcesoria do spektrometrów alfa

Pracuję w przedsiębiorstwie zajmującym się dystrybucją spektrometrów. Oprócz nich samych oferujemy klientom indywidualnym i firmom także oprogramowanie i akcesoria. Tutaj możemy pochwalić się naprawdę dużym wyborem.

Spektrometr alfa – ceny

spektrometr gammaBardzo często nasi partnerzy handlowi zamawiają spektrometr gamma, wybierając do niego detektor promieniowania. Jest to urządzenie wykorzystywane do rejestracji promieniowania jonizującego. W ofercie posiadamy zarówno modele jednokanałowe, liniowe, jak i powierzchniowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się też symulatory solarne, które służą do testów fotowoltaiki. Sprzedaż takich skomplikowanych, wykorzystujących nowoczesne technologie urządzeń jest pracą niezwykle odpowiedzialną. Bez względu na to, czy jest to spektrometr alfa czy spektrometr FTIR ich ceny wahają się od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych, co najczęściej uzależnione jest rodzajem urządzenia i jego wyposażeniem. Najdroższe są najnowocześniejsze modele stacjonarne, wykorzystywane w rafineriach, koncernach farmaceutycznych i tym podobnych miejscach. Jako urządzenie służące do analizy próbek spektrometr Ramana występuje w bardzo wielu konfiguracjach. W naszej ofercie dostępne są modele podręczne, mobilne, stacjonarne, a nawet te z mikroskopem. Wybór najczęściej podyktowany jest indywidualnymi potrzebami klientów, ponieważ inny spektrometr jest odpowiedni na potrzeby badacza fizyki, a inny przeznaczony dla dużych koncertów na potrzeby przemysłowe. Przyszłość i szerokie zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki powoduje, że spektrometry cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Systematycznie odnotowujemy wzrostu sprzedaży, co pozwala nam na kolejne inwestycje w firmę. Mimo, iż nie jest to najprostsza dziedzina, to z powodzeniem staramy się w niej realizować i spełniać wysokie wymagania naszych klientów. http://spektrometry.net.